سبد خرید 0

جوراب شلواری

در دهه های مختلف شاهد تغییراتی در مد و شیوه های متفاوت لباس پوشیدن هستیم. در دهه شصت میلادی در غرب برای مدتی دامن های خیلی کوتاه مد شد . برای پوشیدن این دامن ها برای جاهایی که باید به صورت رسمی شرکت میکردند نیازمند ساق هایی بودیم که بتوانیم از جهت کلاسیک بودن ظاهری شیک و کلاسیک حتی مناسب محیط های کاری داشته باشیم.

انواع و اقسام مختلفی از جوراب شلواری در طرح بندی و رنگ بندی های مختلف طراحی و دوخته شدند که مورد توجه بسیاری از خانم های شیک پوش قرار گرفت. البته پروسه ی رسیدن به طرح و ایده ی ساق شلواری پس از ابداع جوراب شلواری  به ثبت رسید .برای مدتی این جوراب شلواری از مد افتادند و مورد استفاده قرار نگرفتند . اما پس از گذشت چند دهه مجددا پوشیدن آنها از سر گرفته شد و به اصطلاح مد شدند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ساق شلواری | جوراب شلواری

در جامعه امروزی ما پوشیدن ساق شلواری در زیر مانتوهای گشاد و بلند و یا همراه با دامن های کوتاه و نیمه کوتاه بسیار افزایش پیدا کرده است. برای تعریف صحیح تر و دقیق تر جوراب شلواری باید بگوییم به ساق ها و یا جوراب ضخیمی گفته می شود که از کمر تا نوک انگشتان پا را میگیرند گفته می شود.

ساپورت بیشتر در فصل سرد و زمانی که نیاز به یک پوشش گرم کننده وجود داشته باشد مورد استفاده قرار میگیرد. برای روزهای سرد اگر میخواهید همزمان با گرم شدن پاهایتان ، تیپی زیبا و کلاسیک هم داشته باشید میتوانید از ساق شلواری استفاده کنید . ساپورت در اکثر فروشگاههای لباس و تمام مراکز لباس فروشی موجود است و میتوانید آنها را تهیه کنید .

برای خرید جوراب شلواری به جنس آن بسیار دقت کنید . جنس جوراب شلواری در پوشیدن طولانی مدت آن بسیار موثر است و اگر  برای مدت طولانی میخواهید از آن استفاده کنید جنسی را انتخاب کنید که بتوانید برای چند ساعت پشت سر هم آن را بپوشید و گرمای آن اذیتتان نکند.

همانطور که در ابتدا گفتیم ساق شلواری در طرح ها و رنگ های متفاوت موجود است اما شما باید با توجه به فرم پاهایتان و میزان چاقی و یا لاغری تان آنها را انتخاب کنید . برای مثال اگر پاهای تپلی دارید نباید جوراب شلواری با طرح های درشت انتخاب کنید. 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()