سبد خرید 0

رکابی

درخرید رکابی مردانه به نکات زیر توجه کنید:

انواع رکابی و لباس زیر مردانه در مارک های مختلفی تهیه و تولید می شود . برندهای متفاوت رکابی و لباس زیر قیمت ها و کیفیت های مختلفی دارند .سعی کنید در هنگام خرید رکابی از نوعی از رکابی ها خریداری کنید که به رکابی آستین دار معروف هستند . رکابی های آستین دار باعث می شوند که تعریق در ناحیه زیر بغل به خوبی جذب لباس شده و شما در آن ناحیه عرق سوز نشوید. اگر شما جز و افرادی هستید که همیشه از رکابی استفاده میکنند سعی کنید که رکابی یقه هفتی بخرید . علت این توصیه این است که این نوع رکابی مناسب برای پوشیدن در زیر تمامی لباس های مردانه است و اگر یقه هفتی نباشد ممکن است از زیر لباس های دیگر دیده شود.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رکابی مردانه چیست ؟

لباس زیر مردانه از گذشته تاکنون تغییرات زیادی داشته است تا اینکه امروزه به شکلی رسیده است که به آن رکابی می گویند. رکابی در موارد بسیاری استفاده دارد که میتوان برای مثال ورزش را نام برد ، و همچنین درمواردی مثل پیاده روی ، دویدن و یا مکان های اینچنینی مورد استفاده قرار میگیرد . در کل تعریفی که برای رکابی در نظر کرفته اند لباسی است که در آن احساس راحتی میکنیم.

علت پوشیدن رکابی مردانه چیست؟

رکابی مردانه باعث می شود زمانی که در تحرک های فراوان عرق میکنید ، عرق بدن شما جذب شده و از ایجاد بوی بد عرق جلوگیری می کند. البته این خاصیت جذب تعریق ارتباط مستقیمی با جنس رکابی دارد و به همین علت باید در انتخاب جنس رکابی بسیار دقت کنیم  و از جنس ها و برندهای معتبر و خوب خرید کنیم.

چرا رنگ سفید برای رکابی مناسب نیست؟

رنگ سفید شاید در نگاه اول رنگ مناسبی برای رکابی به نظر بیاید اما به دلیل تضلد رنگی که با پوست شما می سازد نمیتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . برای انتخاب یک رنگ مناسب برای رکابی سعی کنید که تا جایی که میتوانید رنگ رکابی که انتخاب میکنید به رنگ پوست شما نزدیک باشد . بیشترین رنگی که شباهت با پوست ایجاد میکند رنگ خاکستری است . خاکستری یک رنگ خنثی است و با بیشتر رنگ ها میتواند ست شود . و همخوانی بسیار زیادی با اکثر رنگ ها دارد .

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()