سبد خرید 0

شورت بچه گانه

حتما تا به حال متوجه شده اید که در تمامی فروشگاهها زمانی که به سمت پوشاک بچه مثل بلوز و یا شورت بچه گانه میرویم نظرمان بیش از همیشه به آنها جلب می شود. این بخش از فروشگاه همیشه از بخش های دوست داشتنی فروشگاه است که به راحتی نمیتوانیم از آن دل بکنیم. و شاید بخواهیم خریدی از آنجا داشته باشیم . در خرید اکثر لباس های بچه گانه باید دقت کنیم اما خرید شورت بچه گانه به دقت بیشتری نیاز دارد.

علت این امر هم این است که دقت زیادی برای انتخاب لباس زیر بچه گانه باید داشتیم چرا که ممکن است کش نازک یا پهن و یا جنس خوب و بد آن بر روی پوست کودک تاثیر بگذارد. کودکان از حساسیت های بیشتری نسبت به بزرگسالان برخوردارند و سریعا به کوچکترین چیزی واکنش نشان میدهند بنابراین حتما در انتخاب شورت بچه گانه دقت لازم را داشته باشید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

نکاتی که باید در خرید شورت بچه گانه مد نظر داشته باشیم

در این بخش قصد داریم پیشنهاداتی را برای شما عزیزان در جهت خرید شورت بچه گانه ارائه دهیم و امیدواریم که در داشتن خریدی بهتر از این موارد بهره ببرید.

سوالی که وجود دارد این است که اصلا کودک نیاز به پوشیدن شورت بچگانه دارد یا خیر؟!
برخی از والدین فکر میکنند که پوشک همان کار شورت را انجام میدهد در صورتی که این تفکر اشتباه است و نمیتوان از پوشک به عنوان شورت استفاده کرد و باید به صورت جداگانه یک شورت بچه گانه برای کودک خریداری کرد. چرا که پوشاندن شورت باعث می شود که علاوه بر اینکه پوشش محافظی پوست کودک را محافظت میکند ، باعث می شود که ادرار یا مدفوع کودک از پوشک بیرون نزند.

از طرفی وجود شورت و پوشاندن آن به کودک باعث می شود تا پوشک باز نشود و اگر باز شد مشکلی پیش نیاید.

چه رنگی برای شورت بچه گانه مناسب است؟

از آنجاییکه در زمان پوشک شدن ، شورت بچه با پوست بدن کودک در تماس نیست و پوشک در این میان وجود دارد پس سخت گیری زیاد برای انتخاب جنس شورت لازم نیست . در این موارد میتوانید از رنگ های متنوع برای لباس زیر بچه گانه استفاده کنید. و همچنین میتوانید رنگ شورت را با جوراب و یا لباس های دیگر کودک ست کنید.

فقط این نکته را در نظر داشته باشید که زمانیکه شورت بچه گانه جدیدی را برای بچه خریداری میکنید و آن را میپوشد ، اگر پوست پایش دچار قرمزی شد و یا دانههای ریز قرمز رنگ و یا هرگونه جوشی را بر روی بدن نوزاد دیدید دیگر آن شورت را به او نپوشانید چرا که ممکن است پوست بدن کودک به آن جنس پارچه حساس باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()