سبد خرید 0

شورت زنانه

برای انتخاب حتما به متریالی که در شورت به کار رفته است، دقت کنید  . شورت زنانه از آنجایی که اولین لباس زیری است که مستقیم با بدن در ارتباط است پس میتواند مهمترین عامل انتقال و یا ایجاد بیماری های حساسیتی باشد . بنابراین حتما از مراکزی که در فروش شورت زنانه معتبر هستند خریداری کنید و دراکثر موارد توصیه می شود که قبل از اینکه شورت زنانه را بپوشید آن را یک بار بشویید.

برای خرید شورت زنانه به جنس آن بسیار دقت کنید . جنس شورت زنانه بسیار مهم  است که باید نرم باشد ، ضد حساسیت باشد لطیف باشد و از کش های سفت در آن استفاده نشده باشد چرا که پوشیدن شورت زنانه تنگ در طولانی مدت میتواند مشکلات خاصی را در رابطه های بیماری های زنان برای آنها پدید بیاورد.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برای خرید شورت زنانه باید به مواردی از قبیل نکات زیر توجه کنیم

در انتخاب شورت زنانه به این نکته توجه کنید که بهتر است شورتی که میخرید کاملا اندازه شما باشد نه کوچکتر و نه بزرگتر .

جنسی که برای شورت نخی پیشنهاد می شود جنسی است که کاملا نخی باشد. این جنس شورت زنانه بهترین انتخاب برای داشتن و خریدن یک شورت بسیار راحت است. البته در بیشتر موارد ما در هنگام خرید بیشتر مدل و رنگ بندی لباس زیر جذبمان میکند و از این نکته که جنس مهمترین مسئله است غافل می شویم در صورتیکه باید بتوانیم مدل خوب را در کنار جنس خوب انتخاب کنیم نه اینکه فقط تمرکزمان بر روی طرح ها و رنگ های جذاب باشد .

در هنگام خرید شورت زنانه حتما بپرسید که در کجا و به چه شکلی تولید شده است . از پیشینه تولیدی آن نیز تا جایی که برایتان امکان دارد مطلع شوید.

در مورد شورت زنانه به این نکته توجه داشته باشید که نباید یک شورت زنانه را برای مدت طولانی استفاده کرد. شورت زنانه باید در مدت های کوتاه دور انداخته شده و شورت های جدید تری جایگزین آن شوند.

برای شستشوی شورت زنانه دقت کنید که بهتر است آن را با دست بشویید زیرا این روش بهترین راه شستشو برای شستن شورت زنانه از طرف پزشکان بهداشت توصیه شده است. البته اگر میخواهید شورت زنانه را در داخل ماشین لباس شویی بیندازید باید هیچ لباس دیگری در کنار آن نباشد و فقط در یک دور شستشوی ماشین لباسشویی شورت ها را در داخل آن انداخته باشید. 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()