سبد خرید 0

شورت مردانه

شورت مردانه از انواع لباس زیر است که باید بسیار در خرید آن دقت کرد .

شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که انتخاب شورت مردانه نیز میتواند مهم باشد . اما باید بدانید که از آنجاییکه شورت مردانه در دسته بندی لباس زیر قرار میگیرد و انتخاب لباس زیر از مهمترین انتخاب هایی است که برای انتخاب لباس خواهیم داشت پس انتخاب آن بسیار مهم است و باید در خرید آن بسیار دقت کرد. برخی از افراد به دلیل دیده نشدن لباس زیر اهمیت آن را دست کم میگیرند و به آن دقت نمیکنند . بخصوص آقایان که فکر میکنند نحوه خرید و انتخاب لباس زیر اصلا اهمیتی ندارد . این طرز تفکر اشتباه است و باید بدانیم که انتخاب لباس زیر و شورت مردانه نیز از اهمیت های قابل ملاحظهای برخوردار است.

برای خرید شورت مردانه اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید دقت در جنس لباس زیر یا شورت مردانه است. جنس شورت مردانه میتوانید بسیار شمارا در طی روز تحت تاثیر راحتی آن قرار دهد. از جنس های پلاستیک به هیچ عنوان استفاده نکنید . جنس های پلاستیک در شورت مردانه باعث بروز حساسیت های پوستی در طولانی مدت می شوند و در برخی موارد نیز عرق سوز شدن پا از عوارض پوشیدن آنهاست.

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

شورت مردانه چگونه باید شسته شود؟

برای شستن شورت مردانه دقت کنید که به هیچ عنوان نباید آن را داخل ماشین لبلاسشویی بیندازید سعی کنید که آن را با دست و با مایع های لباسشویی و یا صابون های مخصوص این کار شستشو را انجام دهید.

از نکات بعدی که باید رعایت کنیم این است که شورت مردانه نباید تنگ باشد . و تا میتوانید از شورتی استفاده کنید که اندازه ای مناسب با تن شما داشته باشد . پوشیدن شورت تنگ علاوه بر اینکه ظاهر خوشایندی ندارد بلکه باعث ایجاد کلافگی در شما نیز می شود.

جنس شورت مردانه چه باید باشد؟

بهترین نوع جنس برای شورت مردانه میتواند جنس نخی باشد چرا که این جنس از عرق سوز شدن و تعریق زیاد جلوگیری کرده و از همه مهمتر اینکه سبکی خاصی دارد و این سبکی باعث می شود که آن را احساس نکنید .

چه جنسی برای شورت مردانه در زمان ورزش کردن مناسب است؟

بهترین جنس شورتیکه برای مردان و انتخاب شورت مردانه در زمان ورزش پیشنهاد شده است همان شورت مردانه نخی می باشد . و علت این امر این است که جنس نخی باعث می شود که عرق را به خود جذب کند و از بوی بد عرق جلوگیری شود

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()