سبد خرید 0

لباس خواب

لباس خواب لباسی است که در هنگام خواب به تن میکنیم و علت پوشیدن لباس خواب این است که در هنگام خواب باید لباسی راحت به تن داشته باشیم تا بدنمان تحت فشاترهای لباس هایی که فقط مخصوص روز هستند نباشد . لباس هایی که در طی روز به تن داریم اکثرا شامل زیپ ، دکمه و موارد دیگری هستند که در هنگام خواب ممکن است ما را اذیت کند . اما لباس خواب لباسی است که هیچ زیپ و دکمه ای ندارد و از جنس بسیار لطیفی دوخته شده است تا ما بتوانیم در هنگام خواب راحتی خاصی داشته باشیم و اذیت نشویم.

لباس خواب میتواند لباس هایی که صرفا برای راحتی در هنگام خواب پیش بینی شده اند و میتوانند هر شکلی داشته باشند. بعضی از افراد ترجیح یدهند لباس خوابشان یک تاب و شلوارک نخی ساده باشد و برخی دیگر دوست دارند که از لباس خواب پیراهنی شکل استفاده کنند . انتخاب شکل لباس خواب کاملا سلیقه ای است.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

نکاتی که برای انتخاب و پوشیدن لباس خواب باید رعایت کنیم چیست؟

ما پیشنهاد میکنیم که در انتخاب و خرید لباس خواب به نکاتی که در زیر آمده است توجه کنید . نکاتی که به شما کمک میکند تا با توجه به استایل بدنتان یک لباس خوب مناسب و راحت انتخاب کنید.

برای افرادی که اندامی ظریف و کشیده دارند لباس خواب ساتن پیشنهاد میشود . ساتن و یا ابریشم شما را بسیار  زیباتر و خوش استایل تر نشان می دهند. اگر بالاتنه ی لاغرتر و ظریف تری نسبت به پایین تنه تان دارید سعی کنید لباس خواب شما از ناحیه ی بالا و قفسه سینه حالت باز و راحتی داشته باشد چرا که در این صورت توازنی از لحاظ استایل در شما برقرار خواهد کرد .

اگر لاغر هستید باید لباس خواب شما طرح های افقی و راه راه افقی داشته باشد که شما را کمی تو پر تر نشان بدهد .برعکس اگر چاق هتید از لباس خواب با طرح عمودی استفاده کنید چرا که باعث می شود که اندام شما کشیده تر نشان داده شود.

جنس لباس خواب چگونه باید باشد و چه جنس پارچه ای برای لباس خواب مناسب است؟

تحت هیچ شرایطی لباس خواب پلاستیکی که جنس نایلونی و پلاستیکی دارد را نپوشید. چون در زمان خواب بدن باید در حالت ریلکسی قرار داشته باشد و نباید با پوشش های پلاستیک و یا نایلون به پوست بدن در زمان استراحت آسیب برسد.

در چه فصلی چه لباس خوابی انتخاب کنیم؟

درست است که سیستم سرکایش و گرمایش منازل همیشه باعث میشود که در فصل های مختلف دما متعادل باشد اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که بهتر است در فصل زمستان لباس خواب هایی ضخیم تر انتخاب کنید و در فصل های گرم مثل فصل تابستان از لباس خواب نازک تر استفاده کنید. 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()