سبد خرید 0

نیم تنه

نیم تنه در واقع به لباسی اطاق میشود که نیمی از بالا تنه را میپوشاند . نیم تنه بیشتر در خانم ها طرفدار دارد و استفاده از این لباس زیر در خانم ها بیشتر رایج است . نیم تنه شامل موارد بسیاری میشوند و تقسیم بندی خاص خودشان را دارند. نیم تنه شامل نیم تنه مجلسی ، نیم تنه اسپرت ، نیم تنه ورزشی و سایر نیم تنه ها میشوند که توضیح مختصری در این باره به شما داده خواهد شد.

استفاده از نیم تنه ورزشی بسیار ساده و راحت است و باعث می شود که استایل ورزشی خاصی در هنگام ورزش کردن پیدا کنیم . نیم تنه ورزشی برای استفاده در باشگاه و هنگام ورزش کردن تهیه می شود و میتوانیم آن را با لگ های ورزشی ست کنیم. نیم تنه ورزشی در شکل ها و رنگ های مختلفی وجود دارد که میتوانیم در هنگام خرید آنها را ببینیم و بسته به اینکه با چه رنگی میخواهیم ست کنیم نوع مناسب آن را انتخاب کنیم.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

نوع دیگری از نیم تنه ها نیم تنه مجلسی هستندکه برای جشن ها و میهمانی ها مورد استفاده قرار میگیرند. نیم تنه های مجلسی میتوانند با دامن و یا شلوار مورد استفاده قرار گرفته و ست شوند. نیم تنه های مجلسی نیز طرفداران بسیاری دارند.

البته استفاده از نیم تنه ورزشی و یا سوتین نیم ته ورزشی در باشگاه به علت دوخت بسیار مناسب آن برای انجام راحت تر حرکات ورزشی است . نیم تنه اسپرت طوری دوخته شده است که در دوخت آن هیچگونه دکمه و یا موارد اذیت کننده ای وجود ندارد . و از این بابت بسیار مناسب برای انجام حرکات ورزشی می باشد.

از دگر مزایای استفاده از نیم تنه ورزشی این است که باعث می شود مشکلات و حساسیت های پوستی در زمان ورزش کردن کاهش پیدا کند. در زمان ورزش کردن شما عرق میکنید و استفاده کردن از لباس هایی با الیاف نامناسب میتواند به پوست شما آسیب برساند و یا شما را دچار مشکلات آلرژی و پوستی بکند. در صورتیکه استفاده از نیم تنه ورزشی شما با الیافی بسیار مناسب و جذب عرق توسط این نیم تنه ها میتوانید با خیال راحت ورزش کنید

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()