سبد خرید 0

نیم تنه بچه گانه

یکی از انواع لباس زیر بچه گانه ، نیم تنه است. برای انتخاب لباس زیر کودک و یا نوزاد باید خیلی دقت کنیم . و تمام زوایای خرید  لباس زیر را در نظر بگیریم . برای انتخاب یک نیم تنه بچه گانه باید به جنس لباس و نوع و رنگ آن بسیار دقت کنیم. پوست کودکان بسیار حساس است و در اثر پوشیدن لباس با جنس نامناسب سریعا واکنش نشان میدهد و ممکن است باعث بروز حساسیت هایی در دوران بزرگسالی شود .

بنابراین تا جایی که میتوانیم باید از جنس لطیف و ضد حساسیت برای کودکمان لباس انتخاب کنیم. برای خرید نیم تنه بچه گانه باید به مراکز خرید معتبر مراجعه کنیم و از برندهای شناخته شده لباس تهیه کنیم. در زمان خرید یادمان باشد که کیفیت را فدای کمیت نکنیم و بخاطر قیمت بالاتر یا پایین تر لباس زیر نامناسب برای فرزندمان انتخاب نکنیم . جنس نیم تنه بچه گانه بسیار مهم است چرا که به صورت مستقیم با پوست بدن کودک در ارتباط است . 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

نیم تنه بچه گانه چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

گاهی اوقات برای شیک تر به نظر رسیدن لباس کودک بعنوان مثال در نیم تنه بچه گانه از تورهایی برای زیبا تر به نظر رسیدن آن استفاده میکنند . جنس این تورها هم باید مناسب بدن کودک باشد و از تورهای ضخیمی که به بدن کودک آسیب می رساند استفاده نشود. در دوخت نیم تنه بچه گانه بهتر است که جنس پارچه از نوع جنس های سفت نباشد . هرچه جنس پارچه نرم تر باشد برای کودک بهتر است و راحت تر میتواند طولانی مدت آن را به تن داشته باشد.

زمانی که میخواهید نیم تنه بچه گانه را بشویید حتما آن را درون نرم کننده های ضد حساسیت بیندازید. تاثیر نرم کننده برای لباس کودک بسیار مهم است و به این نکته باید توجه شود.

هم اکنون در بازار نیم تنه بچه گانه های متفاوت با مدل های متنوعی داریم . بهترین ندل ها مدل هایی هستند که در دوخت آنها از کش استفاده نشده است چرا که کش باعث می شود که گوست کودک جمع شده و در طولانی مدت و یا استفاده های بالای یک ساعت پوست کودک دچار سوزش و التهاب شود.

نیم تنه بچه گانه چه سایزی بخریم

سایز های نیم تنه بچه گانه طوری تعریف شده است که اگر کمی بزرگتر و یا کوچکتر خریداری شود زیبایی خود را در تن کودک از دست داده و آنطورکه باید شیک به نظر نمیرسد ، بنابراین سعی کنید اندازه ای بخرید که دقیقا برای سایز کودکتان دوخته شده است . 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()